Samsun Okul Sporları Voleybol Küçükler İl Birinciliği Sona Erdi

Samsun Okul Sporları Voleybol Küçükler İl Birinciliği Sona Erdi

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Küçükler Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Canik Atatürk Spor Salonunda oynanan küçük erkekler final müsabakasında karşı karşıya gelen İlkadım 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu, İlkadım Yunus Emre Ortaokulu’ nu 2-0 mağlup ederek şampiyonluğa adını yazdırdı. İlkadım Yunus Emre Ortaokulu’ nun ardından üçüncülük kupasını Atakum Denizevleri Ortaokulu elde etti.

Yine aynı salonda, küçük kızlar kategorisinde, finalde karşılaşan Vezirköprü Oyma Ağaç Ortaokulu, İlkadım 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu’ nu 2-0 yenerek birinci olurken, Vezirköprü Atatürk Ortaokulu üçüncü ve İlkadım Sanayi ve Ticaret Ortaokulu dördüncülük kupasını elde ettiler.

Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Aşkın ATAN verirken, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK de ödül törenine katılarak sporculara madalya ve kupalarını verdi.

Samsun Okul Sporları Voleybol Küçükler İl Birinciliği ÖDÜL TÖRENİ FOTOĞRAFLARI

www.samsunvoleybol.com

Bir cevap yazın