Efeler Ligi Final Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren Arkas Spor, Final Etabı’nın en iyi oyuncuları seçilen voleybolcular, En Çok Gelişme Gösteren Türk Oyuncu “Paidar Demir Özel Ödülü” ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini TVF Başkent Voleybol Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar.

Final Etabı’nın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank takımından Burutay Subaşı’na ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Smaçörü seçilen Halkbank takımından Fernando Hernandez‘e ödülünü Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Veli Ozan Çakır takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Pasörü seçilen Halkbank takımından Raydel Hierrezuelo‘ya ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Liberosu seçilen Halkbank takımından Hasan Yeşilbudak‘a ödülünü TRT Spor Kanal Müdürü Pınar Akkan takdim etti.

Final Etabı’nın En İyi Blok Yapan Oyuncusu seçilen Arkas Spor takımından Mert Matic‘e ödülünü TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hakan Altürk takdim etti.

En çok gelişme gösteren Türk oyuncuya verilen, “Paidar Demir Özel Ödülü”nü kazanan Arkas takımından Adis Lagumdzija‘ya ödülünü TVF Eski Başkan Vekili Mustafa Ekşi takdim etti.

Ligi ikinci sırada tamamlayan Arkas Spor’a madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli; ikincilik şiltini TRT Spor Kanal Koordinatör Yardımcısı Hakan Altürk takdim etti.

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank‘a madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu;  şampiyonluk kupasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Veli Ozan Çakır takdim etti.

Ayrıca; kupa ve madalya töreninin ardından her iki takım oyuncuları birlikte poz verdiler.

Bir cevap yazın