2018 Pro Beach Tour Fethiye Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Fethiye Etabı, bugün (10 Haziran 2018, Pazar) oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır takımına kupa ve madalyalarını; Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ali Berke Sağır – Engin Özbek ikilisine kupa ve madalyalarını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Mutlu Uzun verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Hasan Hüseyin Mermer – Sefa Urlu ikilisine ise; madalyalarını JJ Beach Park işletmecisi Şükrü Ceylan, kupasını TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Bayanlar kategorisinde ise; turnuvanın üçüncüsü olan Esra Betül Çetin- Merve Çelebi ikilisine kupa ve madalyalarını, TVF Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Müge Ocakçı – Ceren Atilla ikilisine kupa ve madalyalarını; Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Burcu Atasoy – Ebru Karayılan ikilisine madalyalarını JJ Beach Park işletmecisi Şükrü Ceylan, kupasını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Mutlu Uzun verdi.

Bir cevap yazın