2015-2016 Erkekler Voleybol 1. Lig Final Etabı’nda Kupa Sahibini Samsun’da Buldu

2015-2016 Erkekler Voleybol 1. Lig Final Etabı’nda Kupa Sahibini Samsun’da Buldu

2015-2016 Erkekler Voleybol Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Halkbank, ligi ikinci sırada bitiren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ligi üçüncü sırada bitiren Arkas Spor, Rüya Takım’a seçilen voleybolcular, Payidar Demir Özel Ödülü ve En Değerli Oyuncu (MVP) ödüllerini kazanan sporcular ödüllerini törenle aldılar.

En Çok Gelişme Gösteren Türk Oyuncu’ya verilen Payidar Demir Özel Ödülünü kazanan Arkas Spor’dan Yiğit GÜLMEZOĞLU‘na ödülünü İsveç Voleybol Federasyonu Başkanı Saffet ERAYBAR takdim etti.

En İyi Libero seçilen Halkbank takımından Hasan YEŞİLBUDAK‘a ödülünü Merkez Hakem Ve Gözlemci Kurulu Başkanı Ümit SOKULLU takdim etti.

En İyi Orta Oyuncu seçilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Marko MATIC‘e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ergin KAYA takdim etti.

En İyi 2’nci Orta Oyuncu seçilen Arkas Spor’dan Mustafa KOÇ‘a ödülünü Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlk Adım İlçe Müdürü Murat TURAN takdim etti.

En İyi Smaçör seçilen Halkbank’tan Michal KUBIAK‘a ödülünü Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Kadir KOÇAK takdim etti.

En İyi 2’nci Smaçör seçilen Arkas Spor‘dan Gökhan GÖKGÖZ’e ödülünü Samsun Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ve İl Temsilcisi Süleyman DEMİRTAŞ takdim etti.

En İyi Pasör Çaprazı seçilen Arkas Spor’dan Lucas ROUZIER’e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Mustafa EKŞİ takdim etti.

En İyi Pasör seçilen İstanbul Büyükşehir Belediyespor‘dan Arslan EKŞİ’ye ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Suat GÜLER takdim etti.

En Değerli Oyuncu (MVP) seçilen Halkbank’tan Michal KUBIAK‘a ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan MUTLUGİL takdim etti.

Ligi 3’üncü olarak bitiren Arkas Spor, kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT ve Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ergin KAYA’dan aldı.

Ligi 2’nci sırada tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Mustafa EKŞİ ve Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip SARAL’dan aldı.

Ligi şampiyon olarak tamamlayan Halkbank‘a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan MUTLUGİL ve Samsun Milletvekili Fuat KÖKTAŞ takdim etti.

www.samsunvoleybol.com

Bir cevap yazın