Ulusal Hakemliğe Yükseltilme Kurs Sonucu Belli Oldu

2018-2019 sezonunda ulusal hakemliğe yükseltilme kursları tamamlanmış olup; söz konusu kurslara katılan hakemlerin sınav sonuçları aşağıda belirtilmiştir.

NOT: Başarısız olan hakemler sezon içerisinde Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından belirlenecek yer ve tarihte tekrar yazılı sınava tabi tutulacaklardır.

S.NO İLİ ADI SOYADI DURUMU
1 ANKARA DERYA SARIŞIK BAŞARILI
2 ANKARA DİLEK TOPAL BAŞARILI
3 ANKARA FEVZİ SONGELEN BAŞARILI
4 ANKARA SEYHAN TAŞ BAŞARILI
5 ANKARA SEZAY ŞAHİN BAŞARILI
6 İZMİR BERK KARAKAŞ BAŞARILI
7 İZMİR ECE YİĞİT BAŞARILI
8 İZMİR EZGİ ÇELİK BAŞARILI
9 İZMİR GİZEM ELLER BAŞARILI
10 İZMİR ÖMÜR ÖZDEMİR BAŞARILI
11 İZMİR ÜMİT ER BAŞARILI
12 MUĞLA NURGÜL TATLI BAŞARILI
13 AYDIN EZGİ DEMİREL BAŞARILI
14 BURSA ASİYE TUZKAN BAŞARILI
15 BURSA MELİKE EROL ÖZKAN BAŞARILI
16 BURSA ÖZNUR TOSUN BAŞARILI
17 İSTANBUL HÜSEYİN IRMAK BAŞARILI
18 İSTANBUL MEHMET ATAN BAŞARILI
19 İSTANBUL OKTAY ŞENOĞLU BAŞARILI
20 İSTANBUL RAMAZAN TOSUN BAŞARILI
21 İSTANBUL SEDEF TEKFİDAN BAŞARILI
22 İSTANBUL SERHAN BİLGEN BAŞARILI
23 İSTANBUL SONGÜL TOK BAŞARILI
24 İSTANBUL TUĞBA ÇADIRCIOĞLU BAŞARILI
25 KIRKLARELİ MURAT ADIGÜZEL BAŞARILI
26 DENİZLİ ANI CEYHAN KÜÇÜKÇAKIR BAŞARILI
27 DENİZLİ BEDİA KALENDER BAŞARILI
28 UŞAK SABRİYE GÜNGÖR BAŞARILI
29 AMASYA ÖZNUR GÖK BAŞARILI
30 SAMSUN ERSAN KEYVAN BAŞARILI
31 YOZGAT OSMAN DOĞAN BAŞARILI
32 YOZGAT YASİN SOYYÜCE BAŞARILI
33 MANİSA ABDULLAH AKTARLI BAŞARILI
34 MERSİN GÜLCİHAN SU BAŞARILI
35 DİYARBAKIR SEDAT GÜLTEKİN BAŞARILI
36 ARDAHAN SEVDAGÜL DEMİR BAŞARILI
37 DİYARBAKIR HAKAN YILDIZ BAŞARILI
38 DİYARBAKIR İSHAK SECAATTİN IŞIK BAŞARILI
39 ERZURUM ADEM KAVŞUT BAŞARILI
40 ERZURUM MEHMET KAVURMACI BAŞARILI
41 GAZİANTEP MUNİP İPEK BAŞARILI
42 ISPARTA TUĞÇE ASLAN BAŞARILI
43 YALOVA ŞAFAK KAYA SARIDEDE BAŞARILI
44 İZMİR CEYDA SARICA BAŞARILI
45 ÇANAKKALE TURGAY HALİL TOVKA BAŞARILI
46 BURSA İBRAHİM ANIL BAŞYİĞİT BAŞARILI
47 SAMSUN FATİH ACUN BAŞARILI
48 ANKARA ELİF BERFÜ OLGUN BAŞARISIZ
49 ANKARA ERCÜMENT ÖZCAN BAŞARISIZ
50 İZMİR KUTAY BATI BAŞARISIZ
51 İZMİR ZEYYAN ÖZTAŞ BAŞARISIZ
52 SAMSUN ÇAĞATAY AYDIN BAŞARISIZ
53 AYDIN MESUT BORA BAŞARISIZ
54 AYDIN ALİ RIZA TOSUN BAŞARISIZ
55 İSTANBUL ERGÜN KIRAÇ BAŞARISIZ
56 İSTANBUL ERTAN BULAN BAŞARISIZ
57 KIRKLARELİ ASYA SERT BAŞARISIZ
58 KIRKLARELİ IŞIL ÖNCE BAŞARISIZ
59 BOLU EMRE ÇAKIR BAŞARISIZ
60 ŞIRNAK VEYSİ ÜSTEK BAŞARISIZ
61 AMASYA HAMDİ MESUT ÇITTIR BAŞARISIZ
62 KAYSERİ BURCU DURAN BAŞARISIZ
63 KAYSERİ HAYRİYE GERÇEL BAŞARISIZ
64 KIRŞEHİR ADEM DOĞAN BAŞARISIZ
65 KIRŞEHİR ERÇİN AKSOY BAŞARISIZ
66 KONYA FATMANUR KOYUNCU BAŞARISIZ
67 KONYA HAKAN TOZOĞLU BAŞARISIZ
68 KONYA İHSAN ACAR BAŞARISIZ
69 MANİSA ZEKERİYA ASLAN BAŞARISIZ
70 MERSİN ALEV PAYAM BAŞARISIZ
71 MERSİN ZEKİYE PAMUK BAŞARISIZ
72 ANKARA MÜFİT İPEK BAŞARISIZ
73 HATAY MUSTAFA BAŞAK BAŞARISIZ
74 BİNGÖL DENİZ ÇEÇEN BAŞARISIZ
75 BİNGÖL ÖZCAN HAMARAT BAŞARISIZ
76 DİYARBAKIR KUTBETTİN PALAMUT BAŞARISIZ
77 GİRESUN ALİ DODUR BAŞARISIZ
78 GİRESUN MEHMET KIRKAYA BAŞARISIZ
79 ISPARTA MURAT EROL BAŞARISIZ
80 TOKAT BİLGE YILMAZ BAŞARISIZ
81 TOKAT OĞUZHAN ÇELİKSOY BAŞARISIZ
82 KIRIKKALE FATMA ŞAHİN BAŞARISIZ
83 KIRIKKALE RABBANİ ERKOL BAŞARISIZ

Bir cevap yazın