TVF Plaj Voleybolu Lisansı Nasıl Çıkartılır?

TVF Plaj Voleybolu Lisansı Nasıl Çıkartılır?

Pro Beach Tour ve TVF onaylı tüm organizasyonlarda oynamanın en önemli şartlarından biri de lisans evraklarının tamamlanmasıdır.  İsteyen herkes plaj voleybolu lisansı çıkartarak, istediği Pro Beach Tour etabına, hem cinsinden istediği bir oyuncu ile takım oluşturarak katılabilir.

Turnuvaya takım kaydının yapılabilmesi için her iki sporcunun da TVF’nin http://plaj.tvf.com.tr web sayfasından sisteme üye olmuş olması gerekmektedir.

Daha sonra da her bir sporcu aşağıdaki evrakları kendi sayfasındaki Döküman Gönder kısmından katılmak istedikleri turnuvanın son katılım tarihine kadar sayfaya yüklemiş olmaları gerekmektedir.  Evrakları nasıl yükleneceği şu linkte açıklanmıştır.

http://www.tvfbeach.com/img/1465327565.pdf 

Lisans Çıkarmak için Gerekli Evraklar;

  1. Kimlik Fotokopisi ( TC Kimliği, Ehliyet, Pasaport)
  2. PV-01 Sporcu Taahhütnamesi (çıktısını alıp doldurup sporcu imzalamalıdır)
  3. Sağlık Raporu ya da o yılki vizeli salon voleybolu lisansının fotokopisi ( Son 30 gün içinde alınmış)
  4. Lisans Ücreti Dekontu (2016 yılı Pro Beach Tour etapları için 50 TL)

(TVF’nin TEB hesabına TR02 0003 2000 1380 0000 0305 26)

Lisans belgelerinin orijinallerini de o yıl katılacakları ilk turnuvaya getirmeleri gerekmektedir. Her yılın başında bir kere bu belgeler tekrar gönderilir.

Sistem, sporcu onayını için otomatik olarak vermektedir. Aşağıdaki dört belgenin yüklenmemesi durumunda sporcu onayı verilir ve sporcu, sporcu listesinde görünmeye başlar. Bir kişinin turnuvaya katılımı ancak tüm evraklar tamamlanıp listede göründükten sonra gerçekleşebilir. Bu sistem otomatiktir.

Kayıtlar http://plaj.tvf.com.tr adresinden on-line olarak alınmaktadır.

Turnuvalara On-Line Form ile Katılım

TVF’nin resmi plaj.tvf.com.tr’de sisteme üye olup lisans evraklarını tamamladıktan sonra “Turnuvaya Katıl” düğmesine basarak takımlar online katılımı formunu doldurup kayıt yaptırabilirler.

“Turnuvaya Katıl” linki yalnızca “onaylı” sporcuların sayfasında görünür. Kayıt formunda “Takım Arkadaşını Seç” linkine basarak sisteme kayıtlı ve onaylı sporcular arasından takım arkadaşını seçer. Takım arkadaşına ise kaydı yaptıran kişinin formu doldurmasından sonra bir “Kayıt Onay” e-maili gider.

İkinci oyuncunun Onay e-mailindeki linke basması ile kaydı kabul ettiği onaylanır.  Böylece yani takım kaydı web sitesinde o turnuvanın Kayıtlar sayfasında görünür.

Turnuvalara Son Katılım Tarihi

Her etabın son katılım tarihi önceden ilan edilir. O tarihte kayıtlar otomatik olarak durur. Bir takımın kaydının son katılım tarihinden sonra alınabilmesi için başvurulan kategoride ana tablodaki takım sayısına kayıt sayısının ulaşmaması durumunda izin verilir. Bu da yazılı başvuru ile alınır.

Son katılım tarihinden en geç iki gün sonra kimlerin ana tabloda olacağı, kimlerin eleme maçları yapacağı, TVF’nin resmi web sitelerinden ve sosyal hesaplarından yayınlanır.

ÖNEMLİ: Bir turnuvaya kayıt yaptırdıktan sonra çekilmek isteyen takımlar, son katılım tarihinden önce istedikleri zaman sistemden kendileri kendi kayıtlarını silerek çekilebilirler. Son katılım tarihinden sonra listeden kayıtlarını sildirmek isteyen kişiler yazılı olarak başvurmaları gerekmektedir. Son katılım tarihi geçtikten ve/veya liste yayınlandıktan sonra turnuvadan çekilmek isteyen takımlar kişi başı 100TL yaptırıma maruz kalır. Bu tutar, varsa ödül alacaklarından düşülür. Ödül alacağı yoksa katılmayı planladıkları bir sonraki turnuva kaydı sırasında ya da öncesinde TVF hesabına 100 TL yatırarak dekontu TVF’ye ulaştırırlar.

www.samsunvoleybol.com

Bir cevap yazın