TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri Başlıyor

Türkiye’de ve dünyada ilk kez, sadece kulüplerin katılımıyla oluşturulan ve dünyanın da en büyük plaj voleybolu kulüpler ligi olma özelliğini taşıyan TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi’nin Final Etabı, 20-22 Temmuz 2018 tarihlerinde Sinop Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile Kumkapı Halk Plajı’nda gerçekleştirilecek.

Organizasyona erkeklerde  14, bayanlarda ise 15 takım olmak üzere toplam 29 takım mücadele edecek.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Erkekler kategorisi katılımcı listesi şu şekilde;

Takım Adı Oyuncu 1 Oyuncu 2
VAKIFLAR SPOR (FUAT B. / RUFARO C.) Fuat B. Rufaro C.
İSTANBUL (BURAK B. / BEHZAD H. K.) Burak Balıbey Behzad Haddade Kahnamouee
BOĞAZİÇİ SK. (ATALAY Y. / GÖKHAN K.) Atalay Erdinç Yıldız Gökhan Keskin
ARHAVİ BELEDİYE SPOR ( DENİZ D. / ALPER ÖZDEMİR) Deniz Dağıstanlı Alper Özdemir
ELAZIĞ ABDULLAHPAŞA SK. (BURAK Ö. / İSMAİL T.N.) Mustafa Hazar Alkan Muhammed Demir
BEŞİKTAŞ J.K. (KUTAY H. / AYKIN B.) Kutay Hırçın Aykın Başkan
SAMSUN 15 TEMMUZ GSK (Oğuz A. / Oğuzhan S.Y.) Oğuz Akgün Oğuzhan Selim Yardım
AP (NURİ Ş. / CANER Ç.) Nuri Şahin Caner Çiçekoglu
KİRAZLI VAKIF (HAKAN G./İBRAHİM Ç.) Hakan Göğtepe İbrahim Çadır
TVF SPOR LİSESİ (MUSTAFA S. / YUSUF Ö.) Mustafa Susam Yusuf Özdemir
MALİYE İHTİSAS (YASİN B. / MECİT E.) Yasin Baysal Mecit Eryılmaz
PARK ANTALYA (MEHMET Ç./İSMAİL A.) Mehmet Çıvgın İsmail Ayırıcı
ŞAHİN SPOR (ALİ F. / E. BERKE E.) Ali Fırat Erdoğan Berke Erci
ŞİMŞEK GENÇLİK SPOR (ALİ BERKE S. / ALİ C.) Ali Berke Sağır Ali Cebeci

Bayanlar kategorisindeki katılımcılar şu şekilde:

Takım Adı Oyuncu 1 Oyuncu 2
NUMUNE SPOR (GİZEM Ç./ HATİCE C.T.) Gizem Çağlayan Hatice Can Tonbul
İBRADI BELEDİYESPOR (BELİNAY S./ BAŞAK U.) Belinay Sarı  Remziye Başak Uyanık 
SAMSUN 15 TEMMUZ (ZEYNEP B./ SELİN A.) Zeynep Bora  Selin Aşıkoğlu
ELAZIĞ POLİS GÜCÜ (EZGİNUR A./ ÖZGE A.) Özge Aslan Ezginur A.
ANTALYA GENÇLİK (ROJDA B./ BENSU B.E.) Rojda Bektaş Bensu Başak Engin
15 TEMMUZ GSK (HANİFE C./ RABİA NUR K.) Hanife Can Rabia Nur Kolaca
ŞİMŞEK GSK (MÜGE O. / CEREN A.) Müge Ocakçı Ceren Atila
GMB ÇAMLIK SPOR (BUĞRA E. / SELİN Y.) Buğra Eryıldız Selin Yurtsever
TEŞVİKİYE (AYSU C. / MELİSA Y.) Aysu Ceylan Melisa Yıldırım
BEŞİKTAŞ (İLKE B. / CANSU C.) Cansu Ceylan İlke Balcı
İSTANBUL VOLEYBOL (BETÜL D. / DAMLA T.) Betül Dinç Damla Tilki
ERCİYES VOLEYBOL (CEYDA C.K. / ÖZGE D.) Ceyda Ceren Küçük Rumeysa Özge Demirtaş
SİNOP ORMAN SPOR (GÜLNAZ Ö. / ASLIHAN K.) Gülnaz Özer Aslıhan Kayacık
ÇAMLIK SPOR (MERVE Ç. / BETÜL Ç.) Merve Çelebi Esra Betül Çetin
KEÇİRÖREN BELEDİYE (BURCU A./EBRU K.) Gamine Burcu Atasoy Ebru Karayılan

 

Bir cevap yazın