Samsun Valiliği Dumansız Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Samsun Valiliği Dumansız Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Samsun Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ nün ortaklaşa organize ettiği Dumansız Voleybol Turnuvası, Canik Atatürk Spor Salonunda sona erdi.

9 Şubat 2016 tarihinde başlayan ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sigara bırakılmasının teşvik edilmesi, çalışanların sigara içmediği iş yerlerinin özendirilmesi ve mevcut farkındalığın artırılması amacı ile kamu kurum, kuruluş ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen Voleybol Turnuvası final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Final karşılaşması öncesinde karşı karşıya gelen Samsun Valiliği ve 100.Yıl İlkokulu maçının sonucunda gülen taraf Samsun Valiliği oldu. Final maçında; Türk Telekom ile Çarşamba Devlet Hastanesi kıyasıya mücadele ettiler. Maçın galibi ve turnuvanın şampiyonu, Çarşamba Devlet Hastanesi oldu.

Turnuva finalinde dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına İl Müdür Vekili İsmail TEKİN ve Spor Şube Müdürü Süleyman DEMİRTAŞ verdi.

www.samsunvoleybol.com

Bir cevap yazın