Samsun İl ve Ulusal Voleybol Hakemlerinin Dikkatine

Samsun İl ve Ulusal Voleybol Hakemlerinin Dikkatine

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) tarafından 2015-2016 voleybol sezonunda görevlendirilmelerin daha sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi için vize ücretini yatıran hakemler, banka dekontlarının orijinal birinci nüshasını İl Temsilciliğine teslim etmek zorundadırlar. İl Temsilcileri, ekte belirtilen formata uygun olarak hataya mahal vermeyecek şekilde Excel ortamında dolduracakları (orijinal formatını bozmadan) faal hakem listelerini e-posta ile nese.altintas@tvf.org.tr adresine ve İl Müdürlükleri aracılığı ile orijinal dekontlar ve resmi yazıyla da 15 Eylül 2015 tarihine kadar ulaşacak şekilde Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

2015-2016 sezonunda kullanılacak hakem bilgi portalına faal hakem listeleri dâhil edilecektir. Vize ücretini yatırmayan hakemler mahalli ve lig maçlarında görev alamayacaklardır. Sehven görev alsalar dahi sisteme kayıtlı olmadıkları için müsabaka görev ücretleri ödenmeyecektir.

Önemli hatırlatmalar

Faal Hakem Bildirim Formları önceki yıllardan farklı olarak güncellenmiş olup; yeni formların kullanılmasına önemle uyulması gerekmektedir.

Vize ücretini yatırmayan hakemler “Faal Hakem Listesine” yazılmamalıdır.

Excel ortamında doldurulan Faal Hakem Listeleri e-posta yolu ile nese.altintas@tvf.org.tr adresine gönderilmelidir. E-posta göndermeyen illerin faal hakem listeleri sisteme tanıtılamayacağından dolayı bu hususlara önemle uyulması gerekmektedir.

2015-2016 voleybol sezonu faal hakem bildirim formuna ulaşmak için tıklayınız.

Belirtilen tarihten sonra yatırılan vize ücretleri kabul edilmeyecektir.

2015-2016 sezonu hakem vize ücretleri;

Uluslararası: 100 TL

Ulusal: 60 TL

İl: 35 TL şeklindedir.

Vize ücretlerinin TEB Kızılay şubesinde bulunan (şube kodu: 138) 32193 no’lu hesaba yatırılması gerekmektedir. (IBAN No: TR 980003200013800000032193)

Açıklamalar bölümüne “İsim Soyisim ve Hakem Vize Ücreti”  yazdırılmalıdır.

Vize ücreti yatırmayan hakemlere mahalli ve lig maçlarında görev verilmeyecektir. (Bu konuda sorumluluk tamamen İl Müdürlükleri ve İl Temsilcilerine ait olacaktır.

Samsun İl Voleybol Hakemliğine Terfi Edenler için Duyuru

Eylül ayının ilk haftasına kadar İHGK üyelerine dekontları ulaştırmaları önemle rica olunur
Yeni İl hakemi olan arkadaşlarımız:
1)Ayşenur Temiz
2)Kevser Yıldırım
3)Yunus Emre Öztürk
4)Sadık Aksoy
5)K. Seren Türkdönmez
6)Ali Akdere
7)Derya Çakır
8)Hilal Altay
9)Bayram Akıntürk
10)Mehmet Ali Demir
11)Tuğçe Şenel
12)Samet Şen
13)Samet Gürdoğan
Bu arkadaşlarda Vize ücretini yatırıp dekontları teslim etmeleri gerekmektedir.

www.samsunvoleybol.com

Bir cevap yazın