Bahattin Ekinci Spor Salonu Tekkeköy Yol Tarifi ve Genel Bilgiler

Bahattin Ekinci Spor Salonu, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde yeni Samsun Stadyumu ve Fuar alanı karşısında yer almaktadır. Ayrıca karşısında Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu’da bulunmaktadır. Bahattin Ekinci spor salonu çok amaçlı bir kapalı spor alanlarından biridir. Yerel bir politikacı ve 2011 yılında ölen Tekkeköy’deki yerel futbol kulübünün başkanı olan Bahattin Ekinci’nin onuruna salona adı verilmiştir.

Spor Salonu Samsun – Ordu karayolu üzerinde bulunmaktadır. Tekkeköy ilçe merkezine girmeden ana yolun sağ tarafında kalmaktadır. 200 metre ileride ana yolun sol tarafında Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ve yeni Samsun Stadyumu bulunmaktadır. Basketbol, voleybol ve çoğunlukla okullar için karate yarışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi’nin bazı grup maçları da spor salonunda oynanmaktadır.

Uluslararası etkinliklere ev sahipliği yaptı

Bahattin Ekinci Spor Salonu 2017 yılında gerçekleştirilmiş olan Deaflimpics (İşitme Engelliler Olimpiyatları) ev sahipliği yapan salonlar arasında yer almaktadır. Şu anda da Bayanlar yaş kategorileri voleybol maçları burada oynanmaktadır.

Bahattin Ekinci Kapalı Spor Salonu İletişim Bilgileri

Bahattin Ekinci Spor Salonuna telefon ile ulaşıp salondan gerekli bilgileri almka için (0362) 432 55 71 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bahattin Ekinci Spor Salonu Yol Tarifi