2019-2020 Voleybol Sezonu Medya Akreditasyon Başvurularıyla İlgili Önemli Duyuru

Voleybolun tanınması, sevilmesi ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde önemli görev üstlenen, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en büyük destekçileri medya mensuplarına yardımcı olmak önceliklerimiz arasındadır.

Sezon boyunca voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensuplarının mesleki çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla, Türkiye Voleybol Federasyonu yeni dönem medya akreditasyon kart başvuruları bugün (28 Ağustos 2019 Çarşamba) itibariyle başlamıştır. Kart başvuruları, 30 Eylül 2019 Pazartesi günü, saat 13.00’e kadar devam edecektir.

Voleybol maçlarını takip etmek isteyen medya mensupları, Akreditasyon Başvuru Formu’nu doldurup, istenen belgeleri mert.ucma@tvf.org.tr adresine, belirtilen tarihe kadar göndererek, akreditasyon sürecini başlatabilir. Akredite olmak için verilen bilgilerinizin uygun görülmesi durumunda başvuru süreci tamamlanacak, akreditasyon kartınız teslim edilecektir. 

İSTENEN BELGELER (Haber ajansları, yazılı ve görsel medya, internet siteleri için)

  • Türkiye Voleybol Federasyonu Akreditasyon Başvuru Formu (tıklayınız)
  • Bir adet vesikalık fotoğraf
  • Mensubu bulunulan basın-yayın organında görevli olduğunuzu ve hizmet ücret ilişkinizi (bordrolu/sözleşmeli/serbest çalışan) belirten kurum yazısı

Not: İnternet sitelerinden yalnız iki (2) kişi akredite edilecektir.

Türkiye Voleybol Federasyonu